Видеорегистраторы

Фильтр
Фильтр по цене
Количество товаров на странице:
Сортировка:
Видеорегистраторы

Відеореєстратори для систем нагляду

Мозком будь-якої системи нагляду є відеореєстратор. Він здійснює збір, аналіз та передачу на монітор зображення із камер спостереження. Відео реєстратори застосовуються у системах охорони приватних будинків, для нагляду за приміщеннями підприємств, моніторингу відвідувачів місць загального користвуння, контролю виконання касових операцій у торгових та банківських залах. Тож купити відеорегістратор необхідно усім тим, хто планує встановити систему відеонагляду, оскільки без нього вона працювати не буде. І перш за все, треба дізнатися, скільки коштують реєстратори та де їх краще придбати.

Відеореєстратори в Україні пропонує багато компаній. Ми вирізняємося серед них якістю та комплексністю послуг, що надаємо. Ми є офіційними дистриб’юторами компанії Dahua в Україні та дилерами компанії Hikvision. Це означає, що продукція, яку ми реалізовуємо у своєму магазині, є сертифікованою та оригінальною. Купити відеореєстратор у нас Ви можете за вигідною ціною в Україні (працюємо у місті Київ, доставляємо товари у міста Львів, Рівне, маємо можливість відправити до Тернополя, тощо).

Відео регістратори для Вашої охорони

Тож яка середня вартість відеореєстратора? У нашому магазині купити відеореєстратор можна по демократичній ціні, доставка можлива по всій Україні. У наявності - моделі приладів від двох виробників, які вже згадувалися у цій статті - Dahua та Hikvision. Ми пропонуємо купить відеорегістратор, що сумісний з одним із п’яти форматів: IP, CVI, TVI, AHD чи CVBS.

Найбільше коштують реєстратори формату IP з підтримкою інтелектуальних функцій (розпізнавання номерів авто, обличчя і т.д.) та можливістю запису великого архіву. Справа в тому, що це - формат цифрового відеозапису. Зображення у такому форматі дуже чітке та якісне, має високу роздільну здатність. Тому і ціна на відео регістратор знаходиться у верхньому ціновому сегменті. Такий реєстратор ми рекомендуємо тим, для кого важлива кожна деталь на відеозаписі. Наприклад, при збільшенні зображення можна детально розгледіти дії касира під час банківської операції або побачити, що брав клієнт з полиці супермаркета.

Формати CVI та TVI є новітніми аналоговими форматами. Вони дають високу якість зображення (хоча й дещо нижчу, ніж у цифровому форматі), якої буде достатньо для повсякденних завдань більшості підприємців. Ціни на такі відеореєстратори знаходяться у середньому та бюджетному сегменті. Майте на увазі, що відеореєстратор має бути сумісним по формату із тими відеокамерами, які встановлені у приміщеннях. Підібрати такий допоможуть наші спеціалісти.

Магазин пропонує купити відеорегістратор у місті Львів (чи іншому) із можливістю підключати від чотирьох до 256 каналів одночасно. Кількість каналів - це кількість відеокамер, які можуть бути одночасно під’єднані до відеореєстратора. Звісно, ціна на відео регістратор напряму залежить від того, дані зі скількох камер він може обробляти. Чим більше - тим дорожче коштує пристрій. Тож ціни на відеореєстратори починаються від бюджетних та поступово збільшуються до цін за топові моделі.

Відеореєстратори також відрізняються за кількістю портів (у наявності є моделі, що підтримують від нуля до 16 портів). Важлива характеристика - це роздільна здатність відеореєстратора. Від неї залежить вихідна якість зображення на моніторі. Навіть якщо камера дає дуже якісне зображення, а відеореєстратор не взмозі його обробити, то кінцевий результат буде відповідати параметрам реєстратора, а не дорогої камери.

Нужна консультация?

Ваша заявка успешно отправлена. Наши сотрудники свяжутся с вами в ближайшее время.