Видеокамеры наблюдения

Фильтр
Фильтр по цене
Количество товаров на странице:
Сортировка:
Видеокамеры наблюдения

Загальний огляд відеокамер спостереження

Масове бажання власників компаній встановити камери відеоспостереження продиктовано тим, що за останні роки в Україні значно виросла кількість розбійних нападів на бізнес. Охоронні системи та системи відеонагляду можуть вчасно попередити вчинення злочину. У системі відеонагляду камера - це найголовніший елемент структури. Тому й коштують вони дорожче інших компонентів. Наш магазин пропонує вибрати та купити камеру спостереження серед великої кількості моделей, представлених на сторінках каталогу.

Скільки коштує камера відеоспостереження

Наша компанія Vidimost географічно знаходиться у місті Київ, але пропонує купити онлайн камеру (камери) відеоспостереження за ринковими цінами мешканцям інших населених пунктів України: міст Тернопіль, Чернівці, Львів. Ціна на одну відеокамеру починається з декількох сотень гривень, а найдорожчі товари можуть коштувати більше 170 тисяч гривень. Усе залежить від того, що і на якій площі треба охороняти або за чим треба спостерігати.

Ми є офіційними дистриб’юторами компанії Dahua в Україні та офіційним дилером Hikvision. Також у нас Ви зможете придбати камери відеонагляду від торгової марки EZVIZ.

Формати запису камер

В наявності камери із технологіями IP, CVI, TVI, AHD, CVBS.

Першою розглянемо камеру IP. Це пристрій, що дає картинку дуже високої якості, не потребує прокладення додаткового кабелю живлення і працює на основі цифрового сигнала. Купити камеру відеонагляду (відеоспостереження) такого типу слід тим, хто бажає не тільки бачити загальний вигляд приміщення, але й мати можливість чітко побачити деталі. Ціна на такі відеокамери спостереження знаходиться у верхньому ціновому сегменті.

Другий вид - це відеокамера CVI, що є ексклюзивною розробкою компанії Dahua. Вона передає сигнал на відстань до 800 метрів по коаксиальному кабелю, а тому може використовуватися у приміщеннях великої площі. Купити такі камери відеонагляду радимо разом з іншим оригінальним обладнанням виробника, адже вони сумісні лише з ним. Ціна на такі камери відеонагляду також достатньо висока. Камери типу TVI є аналоговими пристроями, які, однак, дають дуже високу чіткість та якість зображення. Це відносно новий стандарт у аналоговому відеозаписі. Купити таку відеокамеру слід тим, хто хоче придбати якісний варіант системи відеоспостереження. AHD стандарт зйомки є відкритим, а тому таке обладнання сумісне з продукцією інших виробників. Для роботи такого пристрою необхідний реєстратор, що сумісний з форматом AHD (до звичайного DVR-реєстратора підключити таку камеру не вдасться).

CVBS-камери на даний момент часу вже не випускаються. Задля сумісності зі старими системами деякі нові камери стандарту CVI, TVI, AHD можуть бути переключені у CVBS-режим.

Типи корпусу, роздільна здатність

В асортименті нашого онлайн магазину камер відеоспостереження є моделі пристроїв з циліндричним, купольним, кубічним, повортним та спеціальним корпусом. Для офісів найчастіше використовуються камери купольного типу, що скоріше продиктовано інтер’єром офісних приміщень, аніж чимось іншим. А для приватних будинків замовники найчастіше вирішують купити найбільш мініатюрні відеокамери відеоспостереження.

Ціна на камери спостереження прямо залежить від їх роздільної здатності. На ціну відеокамери відеоспостереження також впливає кут огляду, тип об’єктиву та фокусна відстань. Пристрої для спостережень з усіма найкращими якостями коштують недешево, але відеонагляд з ними буде легким та професійним.

Правила та способи замовлення

Ми рекомендуємо купить камери спостереження саме у нашому магазині, тому що ми є офіційними дилерами двох виробників відеообладнання. Ми займаємося комплексною розробкою систем відеоспостереження, здійснюємо їх монтаж та налаштування. Ціна на камери відеоспостереження у нас - оптимальна.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити камери відеоспостереження, якщо живете у місті Львів, Рівне чи будь де ще за однаковими цінами.

Якщо Ви обрали камери відеоспостереження на сайті, Вам сподобалися ціни та Ви вирішили купити їх у нас з доставкою до міста Львів, треба зробити декілька кроків. Щоб купити відеокамери (камери) спостереження та узгодити ціни на послуги по встановленню, Вам не обов’язково їхати з міста Львів до міста Київ та витрачати додатковий час і гроші.

До того ж зазначимо, що наша ціна на відеокамери спостереженя буде нижчою від тієї, по якій Ви можете купити їх у продавців у місті Львів. Це пов’язано з тим, що ми є офіційними дилерами виробників і маємо прямі поставки, а не перекуповуємо товар у інших. Тож, знаходячись у місті Львів, Ви зможете купити камери відеонагляду зі столиці та ще й зекономити.

 

Нужна консультация?

Ваша заявка успешно отправлена. Наши сотрудники свяжутся с вами в ближайшее время.